Medarbejdere

   
James Olsen
Area Sales Manager  

0045 96 13 50 67
james@bmsilo.com

Carsten D. Kristensen
Area Sales Manager

0045 96 13 50 03
carsten@bmsilo.com

   
Kenneth Rasmussen
Area Sales Manager

0045 96 13 50 02
kenneth@bmsilo.com

Roxana Vasiliu
Marketingsassistent

0045 97 43 50 66
roxana@bmsilo.com

Mia Quade Kristensen
Area Sales Manager

0045 96 13 50 60
mia@bmsilo.com

 Knud Rughave
Director Sales and Marketing

0045 30 35 77 85
knr@bmsilo.com

 
Dorte Martinsen
CEO

0045 96 13 50 07
dorte@bmsilo.com

Claus Martinsen
Owner and R&D Director

0045 96 13 50 09
claus@bmsilo.com

Daniel Primdahl
Teknisk Manager

0045 96 13 50 63
daniel@bmsilo.com

Karina Pedersen
Bogholder

0045 96 13 50 01
karina@bmsilo.com

   
   
Jørgen Iversen
Logistik

0045 96 13 50 62
lager@bmsilo.com

 

 

Dette websted bruger cookies og andre sporingsteknologier til at hjælpe med navigation og din evne til at give feedback, analysere din brug af vores produkter og tjenester, hjælpe med vores salgsfremmende og marketingmæssige indsats og levere indhold fra tredjepart. Om cookie-politikker